Úvod - O NÁS » Produkty

Produkty

Nabízíme kompletní vybavení pro střelnice i pro střelecký výcvik policejních a armádních jednotek, bezpečnostních sborů a rovněž pro sport a lov. Terče a terčová zařízení, záchytné stěny, střelecké simulátory pro střelecký výcvik. Novinkou v našich produktech je laserová střelba - laserový střelecký simulátor LASER SHOOTER.

Terče, terčová zařízení

5am-121x81.jpg (normální)Mechanické terče otočné, sklopné na dálkové ovládání. Možnost ovládat několik terčů najednou s programovatelným nastavením.
Více informací...

Hardware & Software

4m-121x81.jpg (normální)Vybavení pro střelnice - HW & SW. Naše střelecké simulátory poskytují různé možnosti terčových zobrazení, výcvikových video – scénářů s interaktivním rozvětvením, realisticky reagující na zásah.
Více informací...

Záchytné stěny

3m-121x81.jpg (normální)Vybavení střelnic ST Systems. Záchytné stěny St – multiflex - slouží k měkému zachycení střel. Celá stěna se skládá s více vertikálně zavěšených pásů ze speciálního polymeru.
Více informací...

Projekční stěny

2m-121x81.jpg (normální)Vybavení střelnic ST Systems. Projekční stěna se skládá ze zařízení ve kterém je zavěšen st – triplexový papír s možností převíjení a snadného posuvu. Na samotné plátno promítnete statické i pohyblivé cíle pomocí projekčního zařízení.
Více informací...

Stropy, stěny, podlahy

1m-121x81.jpg (normální) Výstavba a vybavení střelnic ST Systems. Obložení stropů, stěn a podlah pro venkovní i vnitřní střelnice. Varianty povrchů a provrchy nejen pro střelnice. Všechny použité materiály splňují protipožární kritéria.
Více informací...

Aktuality

1. 1. 2010

Ukázky střelnic

Zde můžete nahlédnout na ukázky střelnic.

archív

Terčová zařízení

Treffer

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist